yarışma poster_0.jpg

“A TEA HOUSE ON THE KADIKÖY mole”

Student Competition Winners List



The winners of the Istinye University Department of Architecture student competition, which was concluded on October 5 and received 183 project participation from 45 schools, are as follows. Due to the intense participation, the award categories were increased, "Jury Special Award" and "Incentive Award" categories were added. The students who won the Special Jury Award will be given 3 books, and the students who won the Incentive Award will be given a sketchbook and pen.

​ ​

​ ​

All Projects

​ ​

*Açıklanan rumuz esas alınmalıdır.

Eşdeğer 1.lik Ödülleri

7 numaralı 19438 rumuzlu proje:  Gökalp Kumdakcı 

127 numaralı 12060 rumuzlu proje:  Berkant Temiz

180 numaralı 97318 rumuzlu proje:  Ahmet Faruk Varan, Kemal Ürküt, Selinay Yıldız

Eşdeğer 2.lik Ödülleri

58 numaralı 10427 rumuzlu proje:  Buse Şahin, Satuk Buğra Sarı, İpek Erişen, Hayrunnisa Mutlu

162 numaralı 78132 rumuzlu proje:  Arda Coşan

Eşdeğer 3.lük Ödülleri

129 numaralı 42701 rumuzlu proje:  Fırat Kılavuz

138 numaralı 10927 rumuzlu proje:  Ceren Tüfek, Devrim Nasmir

Jüri Özel Ödülleri

11 numaralı 17651 rumuzlu proje:  Mert Sevük, Orhan Akkaya

40 numaralı 39725 rumuzlu proje:  Nihat Fatih Kaya

59 numaralı 17651 rumuzlu proje:  Ahmet Kafa

75 numaralı 31427 rumuzlu proje:  Bilgesu Sever, Duygu Dikmeer, Umay Çınar, Ebru Timinci, Berhan Uludağ

96 numaralı 20374 rumuzlu proje:  Semih Seven, 

107 numaralı 07007 rumuzlu proje:  Yusuf Gürbüz, Şükrücan Top

111 numaralı 43526 rumuzlu proje:  Onurcan Toğay, Yağmur Özgüner, Şevda Geçer, Esra Yıldız, Sadiye Gülgün Atalay

114 numaralı 13221 rumuzlu proje:  Betül Çelik

118 numaralı 69481 rumuzlu proje:  Tansu Yanık

132 numaralı 91919 rumuzlu proje:  Muhammed Samed Kaya

Teşvik Ödülleri

33 numaralı 96635 rumuzlu proje:  Yunus Emre Görgüç

43 numaralı  58361 rumuzlu proje:  Mert Gündoğdu, İclal Özge Yalçınkaya

44 numaralı 91825 rumuzlu proje:  Şafak Tufan Coştur

46 numaralı  20648 rumuzlu proje:  Şebnem Peker, Simay Turan

47 numaralı  13691 rumuzlu proje: Zübeyir Yüksel

56 numaralı  83621 rumuzlu proje:  Yasemin Yörük

78 numaralı   04012 rumuzlu proje:  Gülsüm Gizem Çakmak

92 numaralı  22195 rumuzlu proje:  Burcu Öztürk, Emrullah Halil Küçük

93 numaralı  11420 rumuzlu proje:  Ayser Doğa Berberoğlu

101 numaralı  74335 rumuzlu proje:  Cem Ayyıldız, Melike Sünnetci

112 numaralı   97323 rumuzlu proje:  Sümeyra Eylül Ayyıldız

116 numaralı 16719 rumuzlu proje:  Berke Uygar Erdoğan, Şevval Miray Görmüş

123 numaralı 14128 rumuzlu proje:  Fatma Sude Demir

124 numaralı 10732 rumuzlu proje:  Nazmi Mert Uysal, Hasan Berk Aksoy

131 numaralı 68697 rumuzlu proje:  Emek Şayan

136 numaralı 39741 rumuzlu proje:  Aylin Kanar, Rumeysa Tıpırdamaz

165 numaralı 7M3NR rumuzlu proje:  Buket Yürekli, Seren Esen

169 numaralı 11011 rumuzlu proje:  Abdumajidov Abdulaziz 

188 numaralı 18314 rumuzlu proje:  Gizem Melike Biçer

190 numaralı 63981 rumuzlu proje:  Emre Acar, Samet Eren Mengü, Betül Özel, Furkan Türkyılmaz

ödül alan projeler

Eşdeğer 1.lik Ödülleri

Eşdeğer 2.lik Ödülleri

Eşdeğer 3.lük Ödülleri